Bilete la Poli Iași - FC Hermannstadt!

Por um escritor misterioso

Descrição

Câte bilete vor primi fanii FCSB ului la derby ul cu Dinamo! Anunţul - bilete liga 1 [2ILER1]
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
Arhive bilete FC Hermannstadt - Ora de Sibiu
ReporterIS - Poli Iași, înfrângere pe teren propriu cu FC Hermannstadt, în Superligă: 1 - 3 (VIDEO)
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
FC Hermannstadt a pus în vânzare biletele pentru meciul cu Poli Iași. Prețuri de la 20 de lei