CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso

Descrição

Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Liga 1: FC Hermannstadt 1-0 FC Steaua! Unicul gol marcat, un cadou de la arbitrul Cătălin Popa
Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost jucător de la CFR Cluj - Playsport
Asta e tâlhărie! Sunteți legați la ochi? Florin Prunea, reacție virulentă după Rapid - Hermannstadt 0-1. Scandal după arbitrajul din Giulești - Antena Sport
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3, după ce sibienii au reuşit să egaleze. Campioana a dat lovitura pe final prin Malele
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor
Am dat lovitura! CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1 (0-0) – Ziarul Mesagerul de Sibiu
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, Ardelenii ratează șansa de a trece pe prima poziție
LIVE VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj, în direct la Prima Sport 2, luni, de la 21:00. Echipele probabile
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)