Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri

Por um escritor misterioso

Descrição

Duelul dintre Hermannstadt și Poli Iași este programat astăzi, de la ora 17:30, în direct pe Digi Sport 1, în primul meci din etapa cu numărul 17 din SuperLiga. Hermannstadt – Poli Iași, Live Video, 17:30, Digi Sport 1 Înaintea meciului de astăzi, Hermannstadt ocupă locul 5 în SuperLiga și are 24 de puncte în […]
Video  Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în  prelungiri
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
Hermannstadt a cerut penalty cu Rapid, după ce Braun și Pănoiu l-au „strivit” pe Oroian
We Love Sport – Politehnica Iași - din pasiune pentru sport
LIVETEXT: FC Hermannstadt-Poli Iași, 0-0, rezultat final. Sibienii au ratat un penalty în min. 95
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
Dani Coman, despre penalty-ul ratat de Petrescu cu Iași: ”Au ratat jucători mai mari decât el”
SuperLiga, etapa a 16-a: Oțelul îi predă fotbal UTA-ei la Sibiu și au argumente de play-off! - Sportarad
FC Hermannstadt, remiză albă cu Poli Iaşi pe teren propriu, cu penalty ratat în prelungiri
VIDEO FC Hermannstadt a remizat acasă cu Poli Iași! Gazdele au ratat un penalty în minutul 90+5 - Realitatea Sportiva
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
Hermannstadt - FC Botoșani 1-1, în play-out-ul din Superliga » Trupa lui Flavius Stoican a egalat în ultimele minute, prin Sekou Camara
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)