FC Hermannstadt Sibiu 4-0 FC Voluntari :: Highlights :: Videos

Por um escritor misterioso

Descrição

Powered by one of the world
FC Hermannstadt - Stadium - Municipal Sibiu (2022)
Hermannstadt – Dinamo 4-0. ”Câinii”, umiliți la Sibiu. Două goluri anulate de VAR. Aici ai toate fazele Hermannstadt - Dinamo, 17:00. Live pe . Sibienii vor să profite la maximum de criza ”Câinilor” - Playsport
FOTO) FC Hermannstadt, a doua victorie de la revenirea în Superligă! Sibienii au 8 puncte și urcă pentru moment pe podium. ”Dublă” Baba Alhassan!, Sport
REZUMAT Hermannstadt - Voluntari 2-1. Sibienii, neînvinși în Superligă. Dublă fabuloasă Alhassan
GOOOL! Hermannstadt – FC Voluntari 2-1. Paraschiv transformă un penalty, iar gazdele trec în avantaj
VIDEO FC Hermannstadt - FC Voluntari 3-1. Conduşi la pauză, sibienii au întors scorul spectaculos până la final. Doi jucători eliminaţi la oaspeţi